KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 9513509
nr 951 3509
Hugo Zuhr
(1895-1971), Sverige
Blyerts, Hugo Zuhr (1895-1971), Kvinna, signerad, 42x35
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 30 mars 2015
kl 18:32:40
150 kr
Hugo Zuhr
Läs mer om Hugo Zuhr