KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 9513509

nr 951 3509

Hugo Zuhr

(1895-1971), Sverige

Blyerts, Hugo Zuhr (1895-1971), Kvinna, signerad, 42x35

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 30 mars 2015
kl 18:32:40

Hugo Zuhr

Läs mer om Hugo Zuhr